Welony krótkie

Prawdziwa elegancja, szyk i wygoda w jednym. Wybierając krótkie welony ślubne, poczujesz się stylowo, jednak nadal zachowasz ogromną swobodę ruchów. Idealnie nadadzą się do tańca, w romantyczny sposób podkreślając Twoje ruchy. Nie trzeba z nich rezygnować podczas wesela, tak jak w przypadku modeli długich.

Krótki welon

W piękny sposób przyozdobi Twoją ślubną fryzurę. W naszym sklepie wybierzesz model gładki bądź koronkowy. Niektóre z nich wyszyte zostały perełkami. Dla odważnych kobiet posiadamy fantazyjne, dwuwarstwowe tiulowe wzory, a dla ceniących klasykę, proste jednowarstwowe zakończone lamówką. Udostępniamy różne długości, od zaledwie kilkudziesięciocentymetrowych po sięgające do pasa półtorametrowe.

Zamówienie

Warto złożyć zamówienie odpowiednio wcześniej. Mimo, że niektóre modele mamy gotowe i możemy wysłać Ci je od razu, w ciągu 24 godzin, większość z nich szyjemy na bieżąco. W zależności od ilości zamówień w danym czasie, czas realizacji może potrwać od 7 do 25 dni roboczych. Polecamy także nasze promocje, dzięki którym nabędziesz piękne nakrycia głowy w atrakcyjnej cenie.

Aktywne filtry: