Welony z koronką

Chcesz, by dzień Twojego ślubu był najbardziej wyjątkowym w Twoim życiu? Byś czuła się zjawiskowo i by otaczała Cię niezwykła aura romantyzmu? Idealnym dopełnieniem Twojej kreacji w tym przypadku będą romantyczne welony z koronką lub haftem. Piękne kwiatowe aplikacje dodadzą Ci uroku, a także wpiszą się idealnie w rustykalną stylistykę ślubu.

Welon z koronką

Dostępne w naszym sklepie są modele zarówno długie, jak i krótkie. Zdobienie może pokrywać całość materiału lub być wykorzystane tylko do obszycia końców. Misterne hafty sprawią, że wyróżnisz się pośród innych panien młodych. Kwiatowe aplikacje i doszywane do nich perełki dodadzą Ci elegancji w najlepszym wydaniu. Modele te będą dobrym wyborem, jeśli organizujesz ślub w stylu boho, z rustykalną oprawą.

Kolorystyka

Tak jak w przypadku innych rodzajów naszych nakryć głowy, proponujemy ażurowe ozdoby w szerokiej gamie kolorów i odcieni. Posiadamy modele o odcieniu śnieżnobiałym, kości słoniowej, beżowym, jak i niezwykle modnym ostatnio, szampańskim. Chcemy zapewnić Ci możliwość idealnego wyboru i dostosowania go do Twojej ślubnej stylizacji.

Aktywne filtry: